CoverForum
Travanj 20, 2014, 04:11:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Članovi Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4
  Ispis  
Autor Tema: sex u trudnoći :$$  (Posjeta: 7492 puta)
kia
Jr.Member
**

« na: Siječanj 08, 2012, 11:41:42 »

hejjj neznam dal ima takva tema ali evo zanima me do kad ste imali sex u trudnoći ,do kojeg tjedna ?? tnx  Cool
Evidentirano

MIHAEL .26.01.2012. mamin i tatin anđeo <3<3<3<3
Zekip
Sr. Member

tri su razloga da zivim ...

« Odgovor #1 na: Siječanj 09, 2012, 11:12:57 »

ako ti je sve ok i doktor nista ne govori, do 22 tt nemas zapreke, a nakon 22 tt bi trebala malo popazit, cak koristit kondom ili ako je moguce smanjiti aktivnosti ili jednostavno pitas doktora .. ja sam sad u 31 tt i do nedavno sam jos imala povremene odnose, al nakon tog i iscjedak, i nikad mi dr nije rekao da nesmijem imat odnose, a sad sam bila kod drugog doktora k+dok je moj na skijanju i on mi je rekao da nikako nesmijem imt odnose, jer sam otvorena, a otvorena sam od 25 tt i zbog iscjetka koji me muci .. tako da samo osluskuj svoje tjelo i slusaj doktora i nemas problema, a velim ako ti je sve ok s trudnocom nemas zapreke za sex jer to dapace i pomaze ..
Evidentirano

Nela
Savjetnik

Matej

« Odgovor #2 na: Siječanj 09, 2012, 11:44:40 »

Ja se nikako ne mogu opustiti šro se tiče sexa u trudnoći. Stalno imam osjećaj da ću nauditi mališanu... na početku je bilo ok, ali što sam duže trudna to mi teže... ne znam kak vi ? 
Evidentirano

Zekip
Sr. Member

« Odgovor #3 na: Siječanj 09, 2012, 01:03:03 »

istina, i meni je u prvoj trudnoci tako bilo, al jednostavno moras shvatiti da bebi nikako nemoze bit nista jer je ona jakooooo dobro zasticena i isto tako ona nema poima sto se desava pa se zato opusti, istina, netreba divljati i isprobavati kojekakve vratolomije, al samo opusteno i nemas problema .. Azn
Evidentirano

Nela
Savjetnik

Matej

« Odgovor #4 na: Siječanj 09, 2012, 01:09:36 »

Pokušat ću  Grin rekla si ak budeš imala iscjedak prek vikenda da u pon. ideš dok. i jel imaš?Huh?
Evidentirano

Shadow87
Savjetnik

* ViktoR *

« Odgovor #5 na: Siječanj 09, 2012, 02:39:27 »

baš kako je zekip rekla, do 20. tjedna, udri koliko želiš... Wink
nakon toga pripazi, najvažnije je da sperma ne dođe u dodir sa grlićem maternice jer ona može uništiti sluzni čep na ulazu pa je veća mogućnost infekcija ili krvarenja...
od sredine 7. mjeseca pa do poroda, možeš se opet opustiti, ali opet pripazi na spermu...
ja sam se seksala dan prije nego kaj mi je pukao vodenjak... Cheesy
ako ti doktor kaže da možeš, onda uživaj! Cheesy
Evidentirano

Nela
Savjetnik

Matej

« Odgovor #6 na: Siječanj 09, 2012, 04:22:27 »

hahahha  Cheesy komedija Shadow  Cheesy dan prije, dobra si , nema šta  Wink
Morat ću se stvarno opustiti, i prestati misliti tada na bebu 
Evidentirano

Shadow87
Savjetnik

* ViktoR *

« Odgovor #7 na: Siječanj 09, 2012, 05:27:02 »

hahahha  Cheesy komedija Shadow  Cheesy dan prije, dobra si , nema šta  Wink
Morat ću se stvarno opustiti, i prestati misliti tada na bebu 

razmišljaj na ovaj način: bebi ne možeš ništa, to je ne može ozlijediti, a u tebi će se oslobađati hormon sreće koji je za bebu važan jer se već u trbuhu tako osjeća voljenom i sretnom... Cheesy
Evidentirano

Zekip
Sr. Member

« Odgovor #8 na: Siječanj 09, 2012, 08:52:39 »

Pokušat ću  Grin rekla si ak budeš imala iscjedak prek vikenda da u pon. ideš dok. i jel imaš?Huh?

nemam ga od nedjelje ujutro hvala Bogu .. a i nekak se ne usudim ici da me ne ostave jer bi poludjela bez svog djeteta 
Evidentirano

kia
Jr.Member
**

« Odgovor #9 na: Siječanj 09, 2012, 09:15:13 »

hheheh zakon !!
dobre ste =)) i fala  Tongue
Evidentirano

kiara08
Sr. Member

« Odgovor #10 na: Siječanj 10, 2012, 09:31:03 »

nemam ga od nedjelje ujutro hvala Bogu .. a i nekak se ne usudim ici da me ne ostave jer bi poludjela bez svog djeteta 

Joj Zekip, nadam se da ti se više neće niti pojavljivati, a daj mi molim te reci jesu li ti zbog tog iscjetka radili bilo kakve druge pretrage osim običnog pregleda i ultrazvuka (tipa krv i urin), jer možda, ponavljam možda stvarno može biti zbog urinoinfekcije (jer to je u mom slučaju kao pretpostavka da je možda od toga), pa da vidiš sa svojim dr da napraviš urinokulturu....ipak da se na neki način pokuša otkriti uzrok....
Evidentirano
Zekip
Sr. Member

« Odgovor #11 na: Siječanj 10, 2012, 11:27:33 »

Joj Zekip, nadam se da ti se više neće niti pojavljivati, a daj mi molim te reci jesu li ti zbog tog iscjetka radili bilo kakve druge pretrage osim običnog pregleda i ultrazvuka (tipa krv i urin), jer možda, ponavljam možda stvarno može biti zbog urinoinfekcije (jer to je u mom slučaju kao pretpostavka da je možda od toga), pa da vidiš sa svojim dr da napraviš urinokulturu....ipak da se na neki način pokuša otkriti uzrok....

radila sam mokracu i nasli su mi bakterijije, onda sam radila urinokulzurtu i nasli su da imam cini mi se bakterije 10 na 4 , nemam poima kj to znaci, a moj gin je rekao da je to sve ok, al to je bilo prije par mj, i prosli put sam ga trazila uputnicu, rekao je da je sve ok i da netreba, a ovaj koji ga je sad mjenjao je digao paniku detaljno me pregledao i napravio uzv i rekao da to nesmoje biti i ako se opet pojavi d idem u bolnicu .. i eto .. neznam .. i ja imam osjecaj da bi mogla bit neka infekcija, al pocekat cu sad do pon kad immam pregled pa da vidim ..
Evidentirano

PepyM
Full Member

« Odgovor #12 na: Siječanj 10, 2012, 12:24:13 »

hehehehehehe ja od 3 mjeseca trudnoce ne dam sebi...  Azn  nema sexa hehehehe      a sad je i njega strah,pitao je a kako cemo se sexat ako se beba mice hehehe  a i nosim nisko i posteljica mi je prenisko pa me svega strah...neka ceka...  Grin
Evidentirano

kia
Jr.Member
**

« Odgovor #13 na: Siječanj 10, 2012, 01:36:41 »

hehheh tak je i meni bilo ,još sam jučer bila na pregledu pa mi rekla da sam tak zatvorena jako i normalno toliko me pročačkala da kad sam došla kuč sam imala iscjedak smeđii ://
Evidentirano

Shadow87
Savjetnik

* ViktoR *

« Odgovor #14 na: Siječanj 10, 2012, 10:41:48 »

bakterije 10 na 4?Huh? uh... mislim da to nije nikako dobro! ja sam imala esherichiu coli 10 na 3 i odmah sam dobila antibiotik... cure pijte brusnicu, jedite ju... neće vam naškodit a odlična je prevencija... i pijte puuuuuno tekućine!
Evidentirano

Str: [1] 2 3 4
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC
SMFAds for Free Forums
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!