CoverForum
Srpanj 25, 2014, 01:37:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Članovi Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: KAKO ZNATI PO TRBUHU DA NOSIS CURICU ILI DECKICA??  (Posjeta: 5836 puta)
brinetica
Početnik
*

« na: Rujan 05, 2010, 07:19:29 »

Znam da su to babske price ...ali me stvarno zanima jel se zna kak po trbuhu znati da imas curicu ili deckica...moj dragi kaze da ako je trbuh gore..da je musko...a da je tbuh prema dolje da je curica...jel moguce tako....potrazila sam po netu..ali nemogu naci..jel mogu cuti vase odgovore..oni koji su culi ili bili trudni i kakvaste tbuh imali prema dolje ili gore..i koji spol...inace sam u 12tj..ali me to zanima..da vidim kako to je...
Evidentirano
nallay
Gost
« Odgovor #1 na: Rujan 06, 2010, 11:12:24 »

Smiley  Smiley hay  da ovo sto ti je dragi rekao to vecina ljudi tako kaze da je,,ALi ja npr nosim jako nisko i trbuh mi je sasvim dolje a imat cu decka,,tako da mislim da to nije bas pouzdano,,inace ljudi su mi govorili " imat ces curicu " a na uzv-u je mali pišonja...
 Smiley
Evidentirano
brinetica
Početnik
*

« Odgovor #2 na: Rujan 06, 2010, 05:47:25 »

hehehe Smiley) cestitam.. ma evo ja u petak bila na ultrazvuku i rekla ginekologinja da misli da imam sina...a tek sam u 13tj jel se vec moze znati ...
Evidentirano
nallay
Gost
« Odgovor #3 na: Rujan 06, 2010, 06:18:45 »

Smiley pa ja sumljam u to tek s 16tj se treba vidjeti,,moj ginekolog još nevidi spol svaki puta kad sam ga pitala rekao je da je jos rano da to nemoze vidjeti,,,,nego sam isla na 3d uzv i tamo se vidjelo ,,,13tj je jako malo tako da sumljam da se vec moze vidjet,,meni je s 16 tj na 3d tek vidio..
Evidentirano
brinetica
Početnik
*

« Odgovor #4 na: Rujan 06, 2010, 07:26:26 »

znam da je rano...jer ja stvarno nisam nista vidjela...izmedu nogah Cheesy a kad su saznati..jel vama dala tablete za rodnicu i tak slicno...
Evidentirano
livona
Početnik
*

« Odgovor #5 na: Rujan 09, 2010, 02:57:28 »

Draga Brinetice, kako znati??? NIKAKO!!! 9 mjeseci sam eto nosila nisko, nisam se puno udebljala, dobila onu crnu crtu preko stomaka, beba bila snazna i jako udarala i SVI ama bas SVI govorili musko i musko i nema price da bi mogla biti cura, i toliko me ubjedili da je muskic da kad sam rodila (prije 20 dana) onaj tren kad je beba zaplakala pitala me babica "Gospodjo sto ste rodili pogledajte?" ja gledam i idem rec "Mus...pa to je cura!!!!" a ova me pita "Jeste dobro? Naravno da je cura!" Eto toliko o mamama, babama i neznam vec kome 
Evidentirano

Nasa Ea dosla 17.08.2010 na opce iznenadjenje svih koji su ocekivali malog Roka Smiley))
brinetica
Početnik
*

« Odgovor #6 na: Rujan 10, 2010, 10:08:55 »

hvala puno o tome... Smiley) ipak si bila zacudena jako za dijete...nije bitno sta je samo da je zdravo i da cestitam na bebici Smiley
Evidentirano
livona
Početnik
*

« Odgovor #7 na: Rujan 17, 2010, 06:32:24 »

Apsolutno da sam zeljela samo da je zivo i zdravo i Bog mi je uslisio molitve.... zelim to svima prvenstveno  Smiley Smiley
Evidentirano

Nasa Ea dosla 17.08.2010 na opce iznenadjenje svih koji su ocekivali malog Roka Smiley))
brinetica
Početnik
*

« Odgovor #8 na: Rujan 19, 2010, 10:03:13 »

TO JE ISTINA  DA...NIJE BITNO STA JE SAMO DA JE DIJETE ZDRAVO I DA SVE TO PRODE...
Evidentirano
emma
Full Member

« Odgovor #9 na: Rujan 22, 2010, 05:02:44 »

ja bih rekla da je to najobicnija glupost i babske price  mislim,nadam se da ne vjerujes u to..pa ni uzv nije 100% siguran!!!!
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC
SMFAds for Free Forums
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!