CoverForum
Srpanj 28, 2014, 09:17:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Članovi Prijava Registracija  
 Str: [1]
  Ispis  
Autor Tema: herpes  (Posjeta: 9160 puta)
nona
Gost
« na: Srpanj 02, 2008, 09:33:26 »

trebam pomoć,pojavilo mi se neko crvenilo na tijelu užasno svrbi i pecka.doktor mi je rekao da je to herpes koji se pojavio radi pada imuniteta.nit znam dal je prelazan nit kako se liječi nit išta.znam da sam u totalnom bedu kao da umirem.strah me da se ne proširi dalje.
Evidentirano
marija
Full Member

« Odgovor #1 na: Srpanj 09, 2008, 10:01:28 »

Znam jednu curu koja je to imala, mislim da je prijelazno i da dosta dugo traje. Kako se liječi i šta je najbolje, stvarno ne znam...
Evidentirano
angel
Početnik
*

« Odgovor #2 na: Srpanj 17, 2008, 09:06:53 »

Ja sam to imala davno, nazalost... Angry
To kad se jednom dobije, onda ces ga imati stalno kod pada imuniteta (zvuci katastrofalno, znam. Sad)
A inace imas u apoteci da kupis neku pastu ili mast kojom se herpes maze, ja je imam i mogu ti reci da pomaze, a mislim da se zove Herplex ili nesto tako.
Eto nadam se da sam pomogla...
Evidentirano
BbLaCk_aAnGeL
Početnik
*

« Odgovor #3 na: Srpanj 24, 2008, 05:34:11 »

skoro sam imala herpes na donjoj usni, bila na moru i dobila herpes, bljak...uglavnom mazala sam cinkovom masti i osusio mi se, al je trajalo nekih 5-7 dana...cula sam da u apotekama imaju neki odlicni flasteri za herpes, al ih ja nisam koristila tako da nemam pojma niti kako se zovu, niti kolika im je cijena
Evidentirano
emanuil
Početnik
*

« Odgovor #4 na: Travanj 04, 2009, 08:55:16 »

ja periodicno imam herpes,postoji pasta u apoteci ime joj je ACIKLOVIR,i ona sluzi da zaustavi virus herpesa kako ne bi napredovao.najbolji lek po meni je a licno sam ga isprobao i uspelo mi je,da kad god imam herpes na usni ja ga konstantno vlazim pluvackom i za 3 dana nestaje.ranije sam ga vukao po 15-20 dana.
Evidentirano
sneska_bt
Početnik
*

« Odgovor #5 na: Travanj 05, 2009, 10:22:58 »

Sigurno ste culi za RSI...potrazi kod njih mast od cajevca...to je mlecna mast  i cajnog drveta, veoma je efikasno.
Evidentirano
nona
Gost
« Odgovor #6 na: Travanj 21, 2009, 02:49:29 »

vidim da sam dobila nekoliko odgovora,ljudi hvala vam na pomoći ja sam uspijela izliječiti mazajući s nekom kremicom virolex.a i u to vrijeme sam bila na moru tako da mislim da mi je i to pripomoglo.Herpes se vise nije pojavio a nadam se da i nece!Sto bi rekli nasi stari da kucnem u drvo! Smiley
Evidentirano
Gagadite
Početnik
*

Profil WWW
« Odgovor #7 na: Svibanj 20, 2011, 01:48:23 »

Herpes se nemože izlečiti uzrokuje ga virus herpesa koji trajno ostaje u organizmu a njegova ekspanzija i pojava se uglavnom vezuje za pad imuniteta takodjer je i prenosan najgori njegov oblik je genitalni herpes koji se pojavljuje na spolnim organima i veoma dugo trje uzrokujući mnoge probleme.
Evidentirano
KONDILOMI
Početnik
*

« Odgovor #8 na: Studeni 11, 2011, 04:28:06 »

Tokom jedne godine a posle prvog pojavljivanja ljudi mogu očekivati četiri ili pet napada od kojih bi svaki sledeći trebao biti slabijeg intenziteta.Ne postoji lek koji može izlečiti herpes može se samo podsticati na jačanje imuniteta organizma i delovati na skraćenje vremena napada.Postoje dva tipa herpes simplex virusa koji izazivaju ovu zaraznu bolest tip 1 (HSV-1) i tip 2 (HSV-2) tip dva izaziva genitalni herpes koji je spolno prenosiv a tip jedan izaziva napade na koži kao kod tebe moraš se pomiriti s tim da će virus ostati u tijelu doživotno.Više o herpesu možeš pročitati na herpes
Evidentirano
 Str: [1]
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC
SMFAds for Free Forums
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!